• Výhody DIGI TV Trnava cez satelit

    UŽ OD
    9,60 €mesačne

    digisat - satelitná televízia slovensko

Digi Tv cez satelit ponúka svoje výhody aj v Trnave a okolí

Užite si ich ale aj na celom území SR

HD programy

digi HD programy

Už v základnom balíčku Štandard si môžu diváci satelitnej televízie Digi užívať výhody vysielania vo vysokom rozlíšení. HD rozlíšenie Vám umožní dopriať si ešte lepší zážitok pri sledovaní Tv. Prinesie na obrazovky aj v Trnave živé farby a ostré detaily bez mlženia. Máme pre našich zákazníkov pripravený najmodernejší satelitný prijímač, ktorý je kvalitný a má vysoké rozlíšenie. Do Vašich domácností prináša satelitná televízia Digi jedinečné filmové a športové relácie a aktuálny prehľad v novinkách. Pridávame stále nové programy v HD rozlíšení pre ešte lepší zážitok zo sledovania TV.

Skutočnú kvalitu HD programu viete posúdiť na väčšej uhlopriečke, kde si najlepšie vychutnáte kvalitu svojho televízneho príjmu.

Unikátny šport

digi jedinecny zazitok

Unikátne športové zážitky si môžete vychutnať na športových staniciach satelitnej televízie Digi Tv. V základnom balíku nájdete až 11 HD športových staníc a pre náročnejších je tu balík Premium s obsahom až 14 športových staníc. Atmosféru štadióna si teraz naplno užijete aj v pohodlí vašej obývačky v Trnave a okolí. Tenisové turnaje, futbalové zápasy či živé prenosy priamo z miesta diania Vašej športovej udalosti. Teraz môžete mať všetko od jedného poskytovateľa za výbornú cenu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Iba Digi Tv v Trnave Vám ponúka veľké množstvo športových staníc, stačí si objednať a môžete ich pozerať ešte dnes.

Inštalácia zdarma

digi inszalacia zadarmo

Digi prináša riešenie aj pre tých, ktorí nechcú brať satelit ako veľkú investíciu. Teraz Vám Digi v Trnave ponúka možnosť inštalácie satelitnej televízie zadarmo. Pošleme ku Vám nášho montážnika, ktorý Vám službu namontuje a navyše aj rád ukáže, ako správne obsluhovať svoje zariadenie. Nemusíte sa teda báť, že Vaša nová satelitná televízia Vám ukrojí z rozpočtu. Už dnes si môžete objednať naše služby s inštaláciou zadarmo pri viazanosti na dva roky aj v Trnave a okolí. Samozrejmosťou je kvalitné a odborné vysvetlenie naším technikom, ktorý Vám ochotne zodpovie Vaše otázky ohľadom používania Vášho prijímača. Svoje obľúbené stanice si môžete vychutnávať už do 24 hodín od objednávky bez skrytých poplatkov aj v domácnostiach v Trnave a okolí.

Stačí nás kontaktovať na našej zákazníckej linke alebo sa u nás zastavte v predajni satelitnej techniky v Trnave. V prípade ďalších otázok nám napíšte správu.

Sledujte Digi TV až na štyroch TV súčasne

digisat - digislovakia 4 TV sucastne

Iba s Digi Tv dostanete až štyri prístupové karty k jednému paušálu zadarmo, čo znamená, že môžete pozerať rôzne programy až na štyroch televízoroch za rovnakú cenu mesačného paušálu. Teda si vyberiete jeden programový balíček Štandard alebo Premium a zvolíte si počet zariadení. S Digi televíziou môže celá vaša rodina aj v Trnave sledovať súčasne až na štyroch zariadeniach svoje obľúbené filmy, seriály či športové programy. Za zábavou a kvalitným filmovým zážitkom nemusíte už nikam chodiť, užije si ho v pohodlí domova celá Trnava. Stačí ak si predplatíte HBO balíček a všetky filmové novinky v HD kvalite máte doma.

S Digi satelitnou televíziou si zábavu užijú aj najmenší pri bohatej programovej ponuke detských staníc.

Špeciálne a filmové programy so službami Digi Tv

digi filmove pogramy

Už aj v Trnave ponúka satelitná televízia Digi viac programov, ktoré si môžete pridať k Vášmu balíčku.

Je to napríklad filmový balík HBO, ktorý Vám prináša horúce filmové novinky až domov. Viac ako dvetisíc hodín zábavy s filmami a seriálmi a širokou ponukou detských titulov. Ak chcete mať doma tie najlepšie programy v HD kvalite, bez reklamy, je pre Vás HBO najlepšou voľbou.

Súčasťou programovej ponuky je aj veľmi obľúbený maďarský balíček, ktorý obsahuje veľa maďarských programov, ktoré sú súčasťou maďarského balíčka Extra HU.

DIGI GO

Streamovať vysielanie Tv programov v aktuálnom čase môžete vďaka aplikácii DIGI GO cez Váš mobilný telefón alebo tablet. Po pripojení na internet môžete využívať všetky výhody aplikácie DIGI GO. Aplikácia dokáže súčasne fungovať na dvoch zariadeniach. Na svoje si prídu aj užívatelia, ktorý aktuálne nemajú možnosť sledovať svoju obľúbenú reláciu, či športový prenos z domu. S DIGI GO si môžete vychutnať svoj program online kdekoľvek, nie len v Trnave.

Pre využite DIGI GO Vám stačí si nainštalovať aplikáciu.

eKonto

EKonto je elektronické konto alebo zákaznícka zóna, vďaka ktorej máte prehľad o svojich platbách a faktúrach. Môžete si tiež skontrolovať svoje služby satelitnej televízie Digi, ktoré aktuálne využívate na svojich zariadeniach a. Jednoducho si doobjednať z pohodlia domova doplnkové televízne balíčky.

Je to super chcem si to objednať

  • DOPRAJTE SI MNOŽSTVO PROGRAMOV V TRNAVE A OKOLÍ

    digi slovensko mala pokrytia